Menu

The Blogging of Pittman 311

albrightalbright1's blog

9 argumentów na to, że jesteś ekspertem w temacie pozycjonowanie

Bardzo tanie pozycjonowanie - banalny środek by Twoja strona www wzleciała nad konkurencję

Kiedy Globalna sieć trafił pod strzechy pozycjonowanie nie było wówczas aż tak istotne. W wypadku byliśmy pochłonięci pewnym zagadnieniem to musieliśmy poznać adres danej strony internetowej ewentualnie korzystaliśmy z katalogów
www które grupowały witrynki internetowej według odpowiednych działów. Wraz z progresem światowej sieci coraz większą famę uzyskiwały wyszukiwarki internetowe za pomocą których mieliśmy możliwość odkryć fascynujące naszej firmy tematy. W tym momencie najbardziej popualrną wraz z nich jest oczywiście Yahoo jakkolwiek egzystują również swoim inne opcje np. Bing bądź Yahoo. Jakkolwiek przypuszczalnie pies z kulawą nogą nie ma wątpliwości iż to owoc pracy przedsiębiorstwa z siedzibą w Mountain View jest hegemonem na tymże polu. Można się na to obrażać ale to i tak nie zmieni istniejącego stanu rzeczy. Mówi się nawet, iż jeśli czegoś nie ma w Yahoo to nie istnieje i jest to po frakcji prawda. Możemy się zżynać na taki stan sprawy ale nie posiadamy jednak nawet środków żeby to przerobić. Stan rzeczy domaga się tylko naszej akceptacji. Krocząc nadal tym tropem należy wzmiankować jak duże przesłanie mogą mieć wyszukiwania Google przy aktualnym marketingu tzw. e -commerce i problem pozycjonowania. W starych latach starczyła banalna witryna internetowa www by zaistnieć w sieci. W dniu dzisiejszym to istota bez której wiele biznesów nie ma szans na koszty utrzymania się na rynku. Odbiorca poszszukający odpowiedniego towaru albo oferty wyszukuje z reguły przy necie, zastanawia się i w następnej kolejności dokonuje decyzji o zakupie. Jeżeli prowadzisz prywatne przedsiębiorstwo to bez 2 zdań jesteś zobligowany zainwestować w pozycjonowanie.

Tutaj wskazane jest samemu stwierdzić wiele wyrażeń na temat pozycjonowaniu.
Generalnie warto zakomunikować, iż jest to zbiór przeróżnych działań które mają na celu wstawienie własnej witryny na jak najsolidniejszej lokalizacji w wynikach wyszukań Google. Analizy statystyczne jasno pokazują, że liczy się tu właściwie tylko i wyłącznie 1 strona z wynikami. Jeśli nasza witryna internetowa odnajdzie się na kolejnych to nie posiadamy większych szans na zaistnienie on-line a naszym samym świadomości potencjalnych odbiorców. Jeżeli jednak już znajdziesz się na pierwszej stronie (a w zasadzie Twoja strona www) to najogromniejszą kilkalność mają strony będące w czołówce wyszukań. Plus minus od pierwszego do trzeciego (nie uwzględniamy oczywiście tychże witryn które zostały opłacona i jako reklamy za każdym razem są na czele).

Pozycjonowanie konstruuje się przede każdemu z prac o zakresie SEO. Rozumiemy w tym miejscu w pierwszej kolejności takie kwestii jak odpowiednio wyselekcjonowane słowa kluczowe pod pozycjonowanie (słowa za pośrednictwem które ewentualny Internauta zostanie poszukiwał i do nas trafi). Np. jeżeli kierujemy zakład fotograficzny to były by to takowe wyrazy jak: foto, fotografie, fotki, zdjęcia do dokumentów, wywoływanie zdjęcia, drukowanie zdjęcia, tanio foto tanie zdjęcia itp. Dodatkowo należy wzmiankować na temat zlokalizowaniu naszego punkciku tj. nazwa miasta lub okolicy w którym znajduje się nasz punkt, w jakimś przypadku fraza przybrała by postać np. foto warszawa. Niezaprzeczalnie placówek zajmujących się fotografią jest dużo a co za tym zmierza tego modelu fraza wydaje się w dużym stopniu konkurencyjna co sprawia że nasze działania mają obowiązek zostać jeszcze wzmocnione poprzez szereg innych czynności. O ile dopiero budujemy naszą witrynę to zwróćmy uwagę jakie słowa umieszczamy na naszej stronie. Robot googla innymi słowy program przeszukujący odmęty sieci jest tak skonstruowany, iż widzi jedynie tekst w postaci danego kodu np. html. W następstwie tego na polskiej witrynie winny się odnaleźć takie słowa jak napomknięte już: foto, najlepsze foto itp. Ważnym jest by były one umieszczone za każdym razem na początku akapitów tak zwanym.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.